HakkımızdaFirmamız 5D TARIM HAYVANCILIK ÜRETİM VE TİCARET A.Ş. çevre sektöründe uzman olan kişilerce kurulmuştur. Firmamız uzman mühendislerden oluşan kadrosuyla çevre mevzuatı ile ilgili tüm konularda hizmet vermektedir.

Çevre Danışmanlığı yapmak üzere, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ ın dan yeterlik belgeleri almış ve yetkilendirilmiş, Profesyonel bir Çevre Danışmanlık Firmasıyız.

Bulunduğumuz bölgenin çevre sorunlarının farkındayız ve bu sorunlara çözüm üretmeyi görev bilmekteyiz. Bu mücadelede 5D olarak ihtiyacı olan her kişi ve kuruma katkı sağlamaya hazırız.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği kapsamına giren faaliyet ve tesislere;

- Çevre mevzuatı kapsamında çevre yönetimi

- Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği gereğince çevre izin ve lisans başvuru hizmetlerini yerine getirmeye ve bu çerçevede rapor hazırlama konusunda Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesine sahip bir firma olarak danışmanlık, ölçme, değerlendirme ve mühendislik hizmetlerimizle ve uzman mühendis kadromuzla akılcı çözümler ve doğru mühendislik yaklaşımlarımızla her zaman yanınızdayız.

Misyonumuz

Ülkemizde, sürdürülebilir çevre anlayışının yerleşmesine katkıda bulunmak

Vizyonumuz

Sürdürülebilir çevre anlayışı ile sürdürülebilir kalkınmanın sağlanması noktasında ülkemizde öncü kuruluşlardan biri olmak.

Kalite Politikamız5D Tarım Hayvancılık Üretim ve Ticaret A.Ş. Olarak çevresel sorunlarla mücadeleyi kendisine amaç edinmiş her kişi ve kuruma ticari kaygı taşımaksızın, uzman mühendis kadromuz ve modern çalışma sistemlerimiz ile kaliteli hizmet sunmayı görev bilmekteyiz.

Hizmetimizin ve sistemimizin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışanlarımızın sürekli gelişiminin ve eğitiminin esas olduğuna inanıyoruz .Değişen yönetmelikleri takip eden ve bu doğrultuda kurumunuzun öncelikle menfaatlerini gözeterek ihtiyacı olan dokümanları, bilgi birikimi ve teknik ekibiyle karşılayan ve sıkıcı bürokratik engellerle uğraşma derdinden kurtaran, sorun yaratan değil çözüm bulan bir danışmanlık sistemi öneriyoruz. Bize göre kar, müşterilerimiz memnun ettiğimiz ve ilişkilerimizi sürekli kıldığımız sürece onlar tarafından bize verilen ödüldür.

Müşterilerimize değeri mümkün olduğu kadar yüksek hizmet sunarak onların saygısını ve bağlılığını kazanmaya çalışırız. Çalışanlarımızın, şirketimizin başarısında payı olan, katılımcı, yaratıcı, kendini sürekli geliştiren, yaptıkları işten tatmin olan ve kendini güvencede hisseden kişiler olmasından sorumluyuz.

Bize göre kalite; sorumluluklarımızı yerine getirirken doğru şeyi, doğru zamanda, doğru yapmak için gerekli olan en önemli araçtır.